UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie lubię kiedy sie coś krytykuje a samemu nie daje innych rozwiązań. To oznacza, że sie nie ma pojęcia czemu sie to robi. .. ot tak bo kazali

żałosne

Anuluj