UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na co im wiatraki. Wybudujcie im spalarnie smieci. Bedzie to bardziej ekologicznie i wizualnie dla oka lepiej.

!!! Gosciu!!!!

Anuluj