UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na co im wiatraki. Wybudujcie im spalarnie smieci. Bedzie to bardziej ekologicznie i wizualnie dla oka lepiej.
!!! Gosciu!!!!
Na co im wiatraki. Wybudujcie im spalarnie smieci. Bedzie to bardziej ekologicznie i wizualnie dla oka lepiej.
!!! Gosciu!!!!