UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha na pewno coś wywalczą. Jak widzę te hasło 'nie tędy droga' to nie wiem czy się śmiać czy płakać, to może elektrownie atomową im pod domem lepiej zrobić?
elblag_
Hahaha na pewno coś wywalczą. Jak widzę te hasło 'nie tędy droga' to nie wiem czy się śmiać czy płakać, to może elektrownie atomową im pod domem lepiej zrobić?
elblag_