UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No dobra. Ale przecież Pasłęk w 1913 r. był skomunikowany z Królewcem za pośrednictwem kolei. Czyżby bilety na pociąg były dla pasłęczan za drogie i musieli korzystać ze "stopa"? Erg wyjaśnij to.

wacek

Anuluj