UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No dobra. Ale przecież Pasłęk w 1913 r. był skomunikowany z Królewcem za pośrednictwem kolei. Czyżby bilety na pociąg były dla pasłęczan za drogie i musieli korzystać ze "stopa"? Erg wyjaśnij to.
wacek
No dobra. Ale przecież Pasłęk w 1913 r. był skomunikowany z Królewcem za pośrednictwem kolei. Czyżby bilety na pociąg były dla pasłęczan za drogie i musieli korzystać ze "stopa"? Erg wyjaśnij to.
wacek