Nie wiem jak z regulaminem, ale dla mnie jest kapitalne. Słońce trochę przepalone, a to szczegół. Fobos
Nie wiem jak z regulaminem, ale dla mnie jest kapitalne. Słońce trochę przepalone, a to szczegół.