UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wielka szkoda że samorządowcom tak zależy żeby kolej nie pojechała :( ciągle mają jakieś obiekcje i problemy. .
xcavav
wielka szkoda że samorządowcom tak zależy żeby kolej nie pojechała :( ciągle mają jakieś obiekcje i problemy. .
xcavav