UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego nie pływa "Hanza"statek spacerowy. Stoi i redzewieje w HOW"Bryza" a odpowiedzialni za ten stan rzeczy siemieją sie z naiwniaków nas podatnoków bo grubą kasę na tym zrobili a Prokuratura jak zwykle jest ślepa

croll

Anuluj