UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
widać, te sądkowo jakby się pogrzebało tam łopatą bo mowa tu jak mniemam o miejscu opodal baudy ? mimo że nic tam niema ale rzeźba terenu wydatnie sugeruje że coś tam jest /albo było. .. .
widać, te sądkowo jakby się pogrzebało tam łopatą bo mowa tu jak mniemam o miejscu opodal baudy ? mimo że nic tam niema ale rzeźba terenu wydatnie sugeruje że coś tam jest /albo było. .. .