UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widać, te sądkowo jakby się pogrzebało tam łopatą bo mowa tu jak mniemam o miejscu opodal baudy ? mimo że nic tam niema ale rzeźba terenu wydatnie sugeruje że coś tam jest /albo było. .. .


Anuluj