UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Okazuje się, że nie wszystko w PRL-u było złe, bo przecież kolej ta istniała i również cieszyła mieszkańców Elbląga.
kropla
Okazuje się, że nie wszystko w PRL-u było złe, bo przecież kolej ta istniała i również cieszyła mieszkańców Elbląga.
kropla