UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoda widać że chyba towarzystwo miłośników kolei napotkało przy realizacji tego projektu jakieś problemy, między innymi ze strony przewozów regionalnych które miały obsługiwać to połączenie, przesiadka na statek była chyba w tolkmicku ? ciekawe czemu teraz jest we fromborku - może się okazać że mało ludzi będzie korzystać z takiej opcji, starostwo powiatowe w elblągu podpisało się pod projektem. .. .że brak mu wizji strasznie nie na rękę jest komuś ta kolej nad zalewowa tak myślę ale chociaż znając obrotność naszych urzędników, to pewnie każda sprawa spotyka się ze sceptycyzmem, dezaprobatą. ..
adamdamaamd