UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no w koncu cos pozytywnego co przeczytalem tutaj na portelu, takie imprezy to rzadkosc w Elblagu, brawa dla organizatorow i wiecej zabawy dla najmniejszych, przynajmniej przy komputerze nie siedza i rodzice i dzieci :P