UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no w koncu cos pozytywnego co przeczytalem tutaj na portelu, takie imprezy to rzadkosc w Elblagu, brawa dla organizatorow i wiecej zabawy dla najmniejszych, przynajmniej przy komputerze nie siedza i rodzice i dzieci :P


Anuluj