UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wcześniej na Dniach Elbląga i dziś na tym dniu rozpoczęcia wakacji dla dzieci miejsce "firmujące" Elbląg czyli Brama Targowa, niestety niedostępne dla zwiedzających. Kto to wymyśla, banery z bramą przy siódemce, kartki pocztowe itp. itd. , to tak jakby w Krynicy Morskiej zamknęli w sezonie latarnie, albo w Paryżu wieże Eiffla, kto to wymyśla to nie wiem. Jedyne co boli to te fotki z w/w bramy jednak wybrańcy mogą na nią wejść.

TO BOLI MIESZKAŃCA

Anuluj