UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wcześniej na Dniach Elbląga i dziś na tym dniu rozpoczęcia wakacji dla dzieci miejsce "firmujące" Elbląg czyli Brama Targowa, niestety niedostępne dla zwiedzających. Kto to wymyśla, banery z bramą przy siódemce, kartki pocztowe itp. itd. , to tak jakby w Krynicy Morskiej zamknęli w sezonie latarnie, albo w Paryżu wieże Eiffla, kto to wymyśla to nie wiem. Jedyne co boli to te fotki z w/w bramy jednak wybrańcy mogą na nią wejść.
TO BOLI MIESZKAŃCA