UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z Indianami zawsze byly problemy. Zwlaszcza jak se popili-tomahawk od razu byl w uzyciu. Gorzej niz skini.
Z Indianami zawsze byly problemy. Zwlaszcza jak se popili-tomahawk od razu byl w uzyciu. Gorzej niz skini.