UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

trochę złośliwe wyliczenia. Wydaje mi się że wszystkich mogło być w granicach 300 osób. Pozdrawiam bede tam chodził bo jest kultura.


Anuluj