UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
By "Weekend bez ofiar" się urzeczywistnił, a więc by w pierwszy wakacyjny weekend 24-26 czerwca br. nikt nie zginął w wypadkach, wszyscy użytkownicy dróg muszą zachowywać się racjonalnie. Dlatego do tych wszystkich, którzy nie zamierzają dostosować się do zasad bezpieczeństwa, apelujemy: "Zostańcie w domach!".