UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
od razu widać, niebieska honda z okazji pewnie kupiona na giełdzie obok rynku w elblągu, przebieg 20 tyś. km. nigdy niebita :D a widać właśnie jak się poskładała. .. grat spawany w pół jak wszystkie te samochody stojące tam na giełdzie, szkoda że czubek nie połamał łap może nauczyłby się że jak stoi znak 50 km/h to jedzie się 50 a nie 110 v-max zresztą dla tego starego grata.