UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawo jazdy mam od 7 lat, nigdy zadnego mandatu nie mialam choc masa km za mna bo czesto jezdze sama do Anglii. Ale to co odjeb**** czyli ta bezsensownie oznakowana droge uwazam za tatalny absurd. Nie spomne ze asfalcik jakis dziwny juz lepsza droga jest na gdansk niz na ta warszawke. NIe mam na mysli pasow lecz stan nawiezchni!!! Wiec niech ktos ni pisze bzdur zaraz pod moim komentarzem!!! Droga do d*** i wlasnie sa tego efekty!!! KOBIETA