UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i. .. .? mamy dobrą drogę i co? co kilka dni wypadki zawsze znajdą się "mistrzowie proste" co za idioci. Pozdrawiam wszystkich myślących kierowców uważajmy na tych "mistrzów"
marcin76
i. .. .? mamy dobrą drogę i co? co kilka dni wypadki zawsze znajdą się "mistrzowie proste" co za idioci. Pozdrawiam wszystkich myślących kierowców uważajmy na tych "mistrzów"
marcin76