UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i. .. .? mamy dobrą drogę i co? co kilka dni wypadki zawsze znajdą się "mistrzowie proste" co za idioci. Pozdrawiam wszystkich myślących kierowców uważajmy na tych "mistrzów"

marcin76

Anuluj