UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mimo że całe życie jestem kibicem ZKS Olimpii z A8 to zycze tym chłopakom z Olimpii 2004 awansu do drugiej ligi. Chciałbym poznac plany ich prezesa i sztabu szkoleniowego na najbliższe 3 lata.

Olimpijczyk.

Anuluj