UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mimo że całe życie jestem kibicem ZKS Olimpii z A8 to zycze tym chłopakom z Olimpii 2004 awansu do drugiej ligi. Chciałbym poznac plany ich prezesa i sztabu szkoleniowego na najbliższe 3 lata.
Olimpijczyk.
Mimo że całe życie jestem kibicem ZKS Olimpii z A8 to zycze tym chłopakom z Olimpii 2004 awansu do drugiej ligi. Chciałbym poznac plany ich prezesa i sztabu szkoleniowego na najbliższe 3 lata.
Olimpijczyk.