UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak Matys i jego koledzy Kibole przestaną "malować" Elbląg napisem "Ryk", to może elblążanie przychylnie spojrzą na futbol w tym mieście.


Anuluj