UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do kolegi powyżej. Może jednak lepiej żeby "kibice" z Agrykola nie pojawiali się w pobliżu stadionu 2004,bo będzie jak ze stadionem Concordii. Co "ktoś", z reguły nocą i po alkoholu, pojawia się w pobliżu to płot od ulicy Krakusa się kładzie. Dziwne. ..


Anuluj