UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do kolegi powyzej. faktycznie stadion jak na ta lige bardzo ladny i atmosferka rodzinna tylko ze jak rozmawia sie z poszczegolnymi pilkarzami oe2004 to chcieliby dopingu i kibicow jakich ma OLIMPIA ELBLAG z agrykola 8