UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak powinno być wszędzie. Normalność, której często brakuje. Popieram w 100% poczynania zarządu. Awans, gdy zespół jest gotowy do gry na wyzszym szczeblu. Nic nie trzeba modernizować, gdyż wydaje mi się, ze stadion ten spełnia wymogi II ligi. A atmosfera. .. rodzinna super gratulacje dla OLIMPII 2004


Anuluj