UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na kartce tytułowej pocztówka ze stanicą wodną z 1903 r. elbląskiego klubu wioślarskiego "Naprzód" (Vorwärts), która stała przy d. Fischervorberg, obecnie ul. Panieńska. W tym miejscu znajduje się dzisiaj przyczułek wybudowanego po wojnie nowego mostu przez rz. Elbląg - w przebiegu ul. Tysiąclecia.

erg.

Anuluj