UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dotychczas myślałem, że to czysta tandeta i komercja. Będąc dziś na koncercie szybko doceniłem kunszt pana Adama! Pierwszy raz miałem także przyjemność posłuchać naszej Orkiesty. Myślę, że śmiało mogę zaryzykować stwierdzenie, że był to najlepszy koncert na jakim byłem w Elblągu!