UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróciliśmy z koncertu z A. Sz. to był prawdziwy czad, genialny koncert i nasza EOK, a dotychczas nie miałem przyjemności jest super.
Wróciliśmy z koncertu z A. Sz. to był prawdziwy czad, genialny koncert i nasza EOK, a dotychczas nie miałem przyjemności jest super.