UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróciliśmy z koncertu z A. Sz. to był prawdziwy czad, genialny koncert i nasza EOK, a dotychczas nie miałem przyjemności jest super.


Anuluj