UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Karencja jest prawie w każdym turnieju amatorskim. Ktoś kto gra w turniejach PZT systematycznie jest o wiele lepszy niż były zawodnik ktory juz nie gra pare lat w zawodowych turniejach. fajnie ze było poogladac byłych dobrych zawodników i to była I edycja dopiero. wiec nie ma co narzekac tylko sie cieszyc ze taki turniej mial miejsce w Elblagu. Gratulacje dla Organizatorów!

Oxy

Anuluj