UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja bojkotuje ta imprezę bo ktos zwietrzył na niej interes i teraz to juz komercja za duża a szkoda bo chodziłem na każdą politykę od początku za to w mjazzdze tymon rewelacja
+i-
a ja bojkotuje ta imprezę bo ktos zwietrzył na niej interes i teraz to juz komercja za duża a szkoda bo chodziłem na każdą politykę od początku za to w mjazzdze tymon rewelacja
+i-