UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja bojkotuje ta imprezę bo ktos zwietrzył na niej interes i teraz to juz komercja za duża a szkoda bo chodziłem na każdą politykę od początku za to w mjazzdze tymon rewelacja

+i-

Anuluj