UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nie zrozumiałam z tego opisu, czy to analfabeta pisał. Z Kościuszki /przy Wspólnej/ jadę na Łódzką i nie wiem gdzie mam wsiąść?
qlok
Nic nie zrozumiałam z tego opisu, czy to analfabeta pisał. Z Kościuszki /przy Wspólnej/ jadę na Łódzką i nie wiem gdzie mam wsiąść?
qlok