UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic nie zrozumiałam z tego opisu, czy to analfabeta pisał. Z Kościuszki /przy Wspólnej/ jadę na Łódzką i nie wiem gdzie mam wsiąść?

qlok

Anuluj