UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jest! Rower to potęga - i sadełko można zrzucić przy okazji! I nie zasmradza się planety naszym dzieciom (którym kiedyś trzeba będzie spojrzeć w oczy, kiedy będą oglądały to co się z nami działo, tak jak my oglądamy dokumenty o komuniźmie) - co wtedy powiemy? Że musieliśmy wszędzie wozić 4 litery fajnym jeep'em po mieście, żeby później nie było czym oddychać?

Elbląska Jihad Rowerowa

Anuluj