UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo!!! Wielkie Brawo dla dla tego, kto podjął decyzję o zamknięciu w jednym czasie drugiej drogi odciążającej centrum ( pierwsza to ul Traugutta). Mimo zmiany Prezydenta, myślenie w naszym UM ciągle ma wielką przyszłość. Do zobaczenia w porannych korkach! szkoda gadać.
Lokalny Patriota