UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo!!! Wielkie Brawo dla dla tego, kto podjął decyzję o zamknięciu w jednym czasie drugiej drogi odciążającej centrum ( pierwsza to ul Traugutta). Mimo zmiany Prezydenta, myślenie w naszym UM ciągle ma wielką przyszłość. Do zobaczenia w porannych korkach! szkoda gadać.

Lokalny Patriota

Anuluj