UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Za wszelkie utrudnienia generalny wykonawca przeprasza. " Dlaczego wykonawca przeprasza, przecież to nie jego wina - tylko UM.

:-)

Anuluj