UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak konfrontacje sa organizowane od 12 lat to zawsze jest problem z sędziami. Taniec bardzo ciężko oceniać ponieważ każdy ma inne spojrzenie tak samo jest z sędziami a, ze sa przegrani i występuje rozczarowanie jest to również normalne. Sama organizacja, przebieg i klimat imprezy naprawdę fajny. Tylko pogratulować.

aneczkatancerka

Anuluj