UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się !!! TO SKANDAL - JURY które nie wie jak ocenić tancerzy!!! Tą samą grupę jeden sędzia ocenia na 1 miejsce a drugi na na 6.Jeśli coś jest dobre i profesjonalne to jest, tak czy nie. Może być oczywiście drobna różnica, rzecz gustu ale nie tak !!!!! Jak sędzia który zna się na hip-hopie może oceniać balet czy taniec współczesny. WSTYD !!!!! Co np. Pani Natalia Wojciechowska może powiedzieć o hip-hopie czy disco dance!!!!! Kto ją wybrał do tej komisji !!!!

OLGAWIDZ

Anuluj