UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem to sędziowie byli źle dobrani, te same osoby oceniały klasykę i hip-hop bardzo niesprawiedliwe.
woooooooooo
a moim zdaniem to sędziowie byli źle dobrani, te same osoby oceniały klasykę i hip-hop bardzo niesprawiedliwe.
woooooooooo