UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czytam i sie zastanawima, a jak waszym zdanie powinny wygladać cwiczenia bo chyba sami znawcy ćwiczeń sie tu wypowiadaja:) i pierwsze słysze aby w straży były limity ćwiczeń- tez zapewne jesteś specjalistą od szkoleń. Garuluje cwiczeń. Im więcej potu na ćwiczeniach tym mniej probemów w działaniu. a niech Elbląscy strażacy niech nie sluachają "znawców wyszkolenia" z net. jesteście najlepis i wam poprostu zazdroszczą. Wy się wykazujecie a oni siedzą przed monitorami i szukają dziury w całym

ccc

Anuluj