UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ćwiczenia, pokazówka - czy jak tam piszą inni, zawsze trzeba się przygotować. Widać na zdjęciu ze strażacy są ubrani a nie biegają na golasa :) Ubierając się - ćwiczysz ubieranie, wynosząc poszkodowanego ze strefy ćwiczysz itd. Nawet Borewicz przed nagraniem filmu - ćwiczył, a do dopiero fikcja :)


Anuluj