UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Robiłem takie pokazówki jak pracowałem w resorcie. Nic one nie maja wspólnego z realiami ale limity trzeba wyrobić.

komisarz Borewicz

Anuluj