UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Robiłem takie pokazówki jak pracowałem w resorcie. Nic one nie maja wspólnego z realiami ale limity trzeba wyrobić.
komisarz Borewicz
Robiłem takie pokazówki jak pracowałem w resorcie. Nic one nie maja wspólnego z realiami ale limity trzeba wyrobić.
komisarz Borewicz