UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
włąsnie! i na kosciół ponoc tez sie dopłąca a ja nie chce i coooo? co z tymn kosciolem? ehhhh szataniszci
włąsnie! i na kosciół ponoc tez sie dopłąca a ja nie chce i coooo? co z tymn kosciolem? ehhhh szataniszci