UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czyli jutro można wystąpić do Konserwatora Zabytków o wpisanie targowiska do rejestru zabytków. :) Wszak to jest niespotykana architektura i piękne założenie urbanistyczno-architektoniczne. I wara mi od tego zabytku. Ono jest nasze, wasze, moje na własnej krwi wyhodowane. .. .
Przekupa