UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czyli jutro można wystąpić do Konserwatora Zabytków o wpisanie targowiska do rejestru zabytków. :) Wszak to jest niespotykana architektura i piękne założenie urbanistyczno-architektoniczne. I wara mi od tego zabytku. Ono jest nasze, wasze, moje na własnej krwi wyhodowane. .. .

Przekupa

Anuluj