UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

BRAVO ! bravo ! bravo ! Nareszcie kawałek świata w Elblągu na niwie architektonicznokulturalnej. Jakby jeszcze się nam poszczęścił prawdziwy menadzer od imprez muzycznych w Galerii to kolejka ustawiałaby sie aż do Nowego Dworu

PG

Anuluj