UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
BRAVO ! bravo ! bravo ! Nareszcie kawałek świata w Elblągu na niwie architektonicznokulturalnej. Jakby jeszcze się nam poszczęścił prawdziwy menadzer od imprez muzycznych w Galerii to kolejka ustawiałaby sie aż do Nowego Dworu
PG