UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niczego sobie Galeria. Prawie jak Galeria Bałtycka. Niedługo zaczną tam sprzedawać ciuchy i kosmetyki. Jestem zniesmaczony. To było piękne wnętrze a teraz. .. Czekam na Porto 55,będzie podobnie.

siedem

Anuluj