UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niczego sobie Galeria. Prawie jak Galeria Bałtycka. Niedługo zaczną tam sprzedawać ciuchy i kosmetyki. Jestem zniesmaczony. To było piękne wnętrze a teraz. .. Czekam na Porto 55,będzie podobnie.
siedem
Niczego sobie Galeria. Prawie jak Galeria Bałtycka. Niedługo zaczną tam sprzedawać ciuchy i kosmetyki. Jestem zniesmaczony. To było piękne wnętrze a teraz. .. Czekam na Porto 55,będzie podobnie.
siedem