UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
śmiechu warte jeszcze ktoś na tej ekologii sporo ZAROBI kiedyś w hipermarketach reklamówki były za darmo wprowadzili ekoreklamówki i biznes się kręci aż miło ŻENADA !
śmiechu warte jeszcze ktoś na tej ekologii sporo ZAROBI kiedyś w hipermarketach reklamówki były za darmo wprowadzili ekoreklamówki i biznes się kręci aż miło ŻENADA !