UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie za kanałem, bo kanał jest za Jeziorem Drużno. Wyspa jest po drugiej stronie rzeki Elbląg, naprzeciwko Starówki:).


Anuluj