UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie za kanałem, bo kanał jest za Jeziorem Drużno. Wyspa jest po drugiej stronie rzeki Elbląg, naprzeciwko Starówki:).
Nie za kanałem, bo kanał jest za Jeziorem Drużno. Wyspa jest po drugiej stronie rzeki Elbląg, naprzeciwko Starówki:).