UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zrobil isobie konkurs dla swoich. Ludzie nie badzcie naiwni malo kto wyhryua z poza układu. Ignorować ich z czasem nie będzie z kim niby rywalizować ale chyba zawsze znajdą sie naiwniacy


Anuluj