UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zrobil isobie konkurs dla swoich. Ludzie nie badzcie naiwni malo kto wyhryua z poza układu. Ignorować ich z czasem nie będzie z kim niby rywalizować ale chyba zawsze znajdą sie naiwniacy
zrobil isobie konkurs dla swoich. Ludzie nie badzcie naiwni malo kto wyhryua z poza układu. Ignorować ich z czasem nie będzie z kim niby rywalizować ale chyba zawsze znajdą sie naiwniacy