UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TOMCZYKA fanaberie kazdy zna i ignoruje juz tego dziadka. CZYTALEM JEGO WYPOCINY W ROCZNIKACH ZA PRL ZWYKŁA PROPAGANDA. Nawet w latach "wolności" jest ignorantem i wybiórczośc to jego ulubione słowo i sposób pisarstwa. Srodowisko i przyszle pokolenia kpia z nego, nie wpisze sie pozytywnie w dziedzictwo elblaskiej kultury bo jest zwykłym pozerem. Cos tam napisał, namalował, pouczył w szkole, w etk i galerii el sie pokrecil i mysli, ze jest autorytetem. Nie jest. Ludzie ze srodowiska wiedza jak jest i wiele osob tak sadzi. Kumoterstwo jak zwykle. Chrześcijanskie bełkoty. OK. Stworzyli sobie swoj swiat i sobie zyja. Ja w to nie wchodze i nie wspieram. Mogę sam zrobićkonkurs literacki i doceniać swoich liberałów :) jest ic hwiecej w Elblagu. A oni niech gotuja sie w swoim sosie. Kazdy moze zrobic sobie taki konkurs, zaden wyczyn. Cieszę, się, że moi znajomi nie zgłaszają tam swoich książek i wierszy do imprezy FE bo kpią z tego.