UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczerze mówiąc, pierwszy raz ETK w moich oczach ożyło. Jak dotąd ani widu, ani słychu. .. Myślałam, że to naprawdę jedynie relikt przeszłości i tylko pozostała po nim siedziba przy ul. Wodnej. Jakoś mało aktywne to stowarzyszenie.
rzodkieweczka