UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A propos komentarza dotyczacego owej "rzeczywistej roli" ETK. Pewnie jestem za młody aby pojąć aluzję, ale też coś o tym słyszałem. .. .a moze jednak ciekawie byłoby naswietlić zjawisko z róznych punktów widzenia. Dla dobra lokalnych patriotów aktualnie interesujących się przeszłością miasta. ..
beko