UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz jest mnóstwo państwowych instytucji m. in. Urząd Miejski i sporo tam Wydziałów w których utrzymywani są pracownicy, naczelnicy, dyrektorzy - z pewnością dobrze uposażeni z naszych podatków, którzy mają się zajmować kulturą i jej promocją w naszym mieście. Ale społeczników też nigdy nie za wiele.


Anuluj