UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DOPUKI PREZES I KIEROWNIK BĘDĄ DBAĆ O WŁASNE INTERESY, a nie zawodniczek i Klubu to nic się nie zmieni, mam nadzieję, że nasz Nowy Prezydent Miasta to zmieni, a teraz wylecą faceci. Czy ktoś zaprzeczy temu ? np. w polskiej piłce nożnej zarabiają prezesi, a to, że efektów niema i jakoś nikt nie leci :))) Cieszyć się trzeba, że mamy Start w Ekstraklasie w takim zadupiu, a to co prezes zrobił z zawodniczkami to skandal, bo żadna kobieta nie chciałaby być tak potraktowana. .. .a wogóle zwalanie winy na zawodniczki żeby być na stołku to jak w komunie. .. i nikt do Elbląga nie przyjdzie


Anuluj